Privaatsuspoliitika

Oleme võtnud endale kohustuse kaitsta klientide ja kasutajate privaatsust. Käesolev privaatsuspoliitika käsitleb veebilehe kaudu kogutud isikuandmete kogumist, kasutamist, kaitsmist ja kustutamist.

 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

Isikuandmete kogumine võib toimuda alljärgnevatel viisidel: • kontaktandmete (sh sinu nimi, postiaadress, telefoninumber, e-posti aadress, aadress jm) esitamisel meie veebisaidil (nt hinnapäringu esitamisel) või e-maili teel.

 

Muude andmete kogumine

Kogume ka isikustamata andmeid küpsiste ehk cookie’de kaudu – andmeid, mida ei saa otseselt ühe kindla isikuga siduda (sugu, vanus, keele eelistus, asukoht). Võime koguda ka andmeid üldistatud klienditegevuste kohta meie veebisaidil. Neid andmeid kasutatakse analüütika tööriistade jaoks ja käsitletakse isikustamata andmetena.

 

Isikuandmete kasutamine

Veebilehel kogutud isikustatud andmeid kasutame parema teenuse pakkumiseks, päringuvormide kaudu saadetud sõnumitele vastamiseks ja hinnapakkumiste saatmiseks.

 

Isikuandmete kaitse

Kõiki meie veebilehe külastamise ja kontaktivormi kaudu teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Rakendame kõiki ettevaatusabinõusid (sh administratiivsed, tehnilised ja füüsilised meetmed) kliendi isikuandmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

 

Isikuandmete kustutamine

Kliendil on õigus paluda kustutada enda kohta kogutud isikuandmeid. Selleks kirjutage meile vastava sisuline e-mail aadressile info@taastuvenergia.ee.

 

Küpsiste kasutamine

Kasutame küpsiseid, et pakkuda paremat veebilehitsemise kogemust ning teenust. Mõned meie kasutatavad küpsised on veebilehe toimimiseks hädavajalikud ja teisi kasutatame veebisaidi kasutamise kohta teabe (statistika) kogumiseks, et saaksime muuta saidi teile mugavamaks ja kasulikumaks. Mõned küpsised on ajutised ja kaovad brauseri sulgemisel, teised on püsivad ja jäävad teie arvutisse mõnda aega. Kasutame ka turundusküpsiseid, mida kasutatakse külastajate jälgimiseks erinevatel veebisaitidel. Kasutame neid eesmärgiga kuvada reklaame, mis on konkreetse kasutaja jaoks asjakohased ja köitvad.

Mõned küpsised on saidi funktsionaalsuse jaoks hädavajalikud, samas kui teisi kasutatakse jõudluse ja teie kasutuskogemuse parandamiseks või teile asjakohaste reklaamide ja toodete kuvamiseks.

Rangelt vajalikke küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait töötaks korrektselt; pidada meeles, mis on teie päringukorvis, millisel alamlehel olite viimati (navigeerimise jaoks) või kui kaugel olite päringu esitamisega.

Funktsionaalseid küpsiseid kasutame selleks, et: veebisait oleks visuaalselt korrektne

Statistika küpsiseid kasutame selleks, et: jälgida, analüüsida veebisaidi kasutust ning teha parendusi (kasutajasõbralikkus, toimivus, kiirus)

Turunduslikke küpsiseid kasutame selleks, et: edastada infot kolmandatele osapooltele (Meta ja Google), et näidata teile relevantseid reklaame

Rangelt vajalikke ega funktsionaalseid küpsiseid ei saa välja lülitada. Kõiki teisi küpsiseid saate. Küpsiste eelistusi saate muuta hüpikakna kaudu, mis avaneb lehte külastades. Seadistusi saate muuta igal ajal all paremas nurgas asuva nupu kaudu, mis avab taas hüpikakna.

Saate muuta küpsiste lubamist ka läbi oma seadme või veebilehitseja. Küpsiseid saate kustutada oma seadmest veebilehitseja või seadme sätete kaudu.

Infot seadmest küpsiste lubamise või nende kustutamise kohta leiate iga brauseri ja seadme kohta siit https://www.aboutcookies.org/.